SOBIESZÓW k. Karpacza

Sobieszów - O ośrodku

Zapraszamy do naszego Domu w Sobieszowie (niedaleko Karpacza). Przepięknie położona willa stwarza warunki do rekreacji i wypoczynku dla grup zorganizowanych oraz całych rodzin. Dom dysponuje 16 miejscami w 6 pokojach: 4 pokoje 3-osobowe, 2 pokoje 2-osobowe. W każdym pokoju jest łazienka. Ponadto do wspólnego użytku gości jest salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, dodatkowa łazienka (z prysznicem). Dom posiada także balkon i przestronny taras.


Willa prowadzona jest przez Fundację "Pro Caritate Gedanensis". Dzięki Państwa obecności w naszym domu możemy wspierać dzieci i młodzież z ubogich rodzin.

 

Podstawowa cena wynajmu całego domu to 500 zł/ dobę bez żadnych dodatkowych opłat.

 

 

Sobieszów leży u stóp ruin zamku Chojnik i Karkonoszy - największego pasma górskiego Sudetów Zachodnich na wysokości około 400 m. Malownicza okolica zachęca do aktywnego spędzania czasu. Lokalizacja zaś stwarza dogodne warunki do rozpoczynania tutaj pieszych wędrówek po Karkonoszach i organizowania wycieczek do Szklarskiej Poręby, Karpacza czy do Czech.

 

 

 

Otrzymaliśmy wyróżnienie Gwarancja Satysfakcji, jako jeden z niewielu obiektów noclegowych w Jeleniej Górze.Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione i postaramy się, aby w przyszłości było jeszcze lepiej :)

 

Więcej informacji na stronie www.domwsobieszowie.wypoczynkowy.com

 

stat4u